• Головна
 • Секс ВІДЕОЧАТ
 • » Угода
  Угода
  Для доступу до матеріалів сайту fapabelno.com ви повинні ознайомитися і погодитися з наступними твердженнями:

  » Мені 18 або більше років і я заходжу на сторінки сайту fapabelno.com (надалі - "сайт") з повним розумінням того, що матеріали які знаходяться на ньому орієнтовані на повнолітню аудиторію. Матеріали переглянуті мною призначені тільки для мого особистого користування і я не буду демонструвати їх особам молодше 18 років.
  » Я, як дорослий, повнолітній і дієздатний громадянин, маю невід'ємне право читати або переглядати всі матеріали даного сайту. Стверджую, що сторінки які я буду переглядати не містять образливих або неприйнятних для мене матеріалів, а також не будуть витлумачені мною згодом як образливі або неприйнятні.
  » Усім дівчатам, галереї яких розміщені на сайті, на момент зйомок виповнилося 18 і більше років. Імена дівчат можуть не збігатися з дійсними;
  » Адміністрація сайту не надає користувачам ніяких платних послуг, даний проект є некомерційним.

  Правовласникам:

  » У кожної фотографії і відео, є свій автор і власник, ким ми не є. Наносячи логотип, на фотографію, ми не присвоюємо авторські права.
  » Розміщений на сайті безкоштовний контент був скопійований з відкритих інтернет-ресурсів, на яких він перебував у вільному доступі.
  Розміщення даного контенту на порталі fapabelno.com здійснено виключно для ознайомлення з ним користувачів і не служить цілям отримання комерційної вигоди.
  » Якщо Ви є автором/представником власника авторських або суміжних прав на які-небудь з розміщених на порталі програмних продуктів, аудіовізуальних або фото матеріалів і перешкоджаєте вільному ознайомленню з ними користувачів, Вам необхідно повідомити про це адміністрацію сайту, підтвердивши відповідні права.
  Адміністрація зобов'язується негайно вилучати такі матеріали з вільного доступу.

  наверх