• Головна
 • Секс ВІДЕОЧАТ
 • » » Трік

  Трік

  Трік
  Тема: Блакитноока блондинка (Rachel Blau, metart) в сітчастому топі і, звичайно ж, без нього.

  У минулому столітті дівчині досить було лише виявити такі-сякі ознаки свого існування. Лише бути. Бути, проте, не кривою і не косою, мати дві руки, дві ноги, пару сісьок і мати здатність складати слова в прості речення (опциональная здатність, можна і без неї). Все це гарантувало її реалізацію як, власне, тітки. Зітхання залицяльників, заміжжя, кооперація з тещею, власність на житлоплощу, все це в обов'язковому порядку поступало в її розпорядження.
  Але 21 столітті все інакше... Лише сама наявність тебе, як такої, нічого не гарантує...Вірогідність залишитися в дівках досить висока, тому доводиться включати піар -машину. Один із способів заявити про свою наявність - фотосесія ню, викладена в паблік.
  Марина скористалася цим триком - фотосесія ню була виготовлена і поміщена в прилюдний доступ . Родзинкою сесії став сітчастий топ, який якимсь нез'ясовним чином підкреслює бірюзовий колір її очей.


  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Трік
  Голосів: 11

  По темі:

  Схожі дівчата:
  Велика спекаДівчата мастурбують (230 гарячих гіфок)Бути мрієюУкраїнська етнічна еротикаДівчина без трусиків розсунула ноги
  | Коментарів: 0 | Переглядів: 30846
  Інформаційне повідомлення
  Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

  наверх